Ślusarze poznańscy chętnie pomogą!

Ten kto był choć raz był zamknięty we własnym mieszkaniu bądź domu – doskonale zdaje sobie sprawę jak traumatyczne jest to przeżycie. A może stać się to w każdej chwili – zamki zawodzą i jest to pewnie jak emce kwadrat. Najczęściej oczywiście jest to wina producenta, choć zdarzają się przypadki niewłaściwego użytkowania drzwi, np. zbyt mocne trzaskanie, skutkujące zniszczeniem całego mechanizmu zamykające.

Jeśli zdarzyć się taka przykra sytuacja, pamiętaj, że pogotowie ślusarskie Poznań posiada tak samo jak inne służby – z tym, że to pogotowie jest prywatną firmą.
Od kilkunastu lat służy pomocą mieszkańcom w stolicy Wielkopolski. Uratowało już tysiące rodzin z opresji bycia zamkniętym we własnych czterech ścianach. Otwieranie zamków Poznań wraz ze swoimi specjalistami opanował do perfekcji. Chcesz się przekonać? Zamknij się na własne życzenie lub przełam klucz w zamku, a sam się przekonasz! Oczywiście to tylko żart, ale pamiętaj, że pogotowie zamkowe Poznań jest zawsze gotowe by nieść pomoc uciśnionym (zamkniętym)!